Historie Stolařství ŠINDLER OSTRAVA
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

Stolařství Šindler Ostrava – Historie a budoucnost firmy

Naše firma vznikla v Ostravě – Koblově v roce 1997. Zakladatelem a majitelem firmy je pan Radim Šindler. Začínali jsme na 28 m2 s jedním zaměstnancem – majitelem. O rok později jsme pracovali na  98 m2 a  měli 3 zaměstnance.
Rozsáhlá rekonstrukce provozu v letech 2004 – 2006 rozšířila výrobní prostor na 314 m2 a dovolila zaměstnat 5 zaměstnanců.

 

Jsme vybaveni stroji na profesionální úrovni a máme 5 – 7 kvalifikovaných zaměstnanců. 
V roce 2001 jsme začali jako jedni z prvních zpracovávat pro naše klienty grafické návrhy. V roce 2004 vzniklo naše firemní logo a je chráněno ochrannou známkou.
V minulých letech se naše firma aktivně zúčastnila výstav na výstavišti Černá louka v Ostravě. V současné době je naše firma v živém obchodním styku s řadou významných partnerů.
V roce 2010 byla dokončena první část interiérového studio přímo nad našimi dílnami. Do konce roku 2012 budeme toto interiírové studio rozšiřovat na celkovou plochu 245 m2. Zde si může každý zákazník prohlédnout vzory našich produktů a vybrat materiál. Může nahlédnout i do výrobních prostor.

 

Díky naší solidnosti, kvalitní práci a profesionálnímu vybavení dílen prosperujeme i bez masivní reklamy! Máme stálé klienty a těšíme se, že se mezi ně zařadíte i Vy.

 


Partneři: