Výroba a montáž kanceláří na míru - Ostrava
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

Kanceláře – Stolařství Šindler Ostrava

Každá kancelář je místo, kde trávíte minimálně osm hodin pracovního dne, tak by měla vypadat vkusně a elegantně. Kancelářský nábytek vyžaduje důkladné rozmístění, tak aby dotyčný v něm měl přehled, byl orientován, a aby se cítil příjemně. Realizujeme dodávky kompletního vybavení kanceláří, včetně kancelářských židlí a kancelářských doplňků.

Nábytek vyrábíme ze tří materiálů: dýha, lamino, masiv.

Kanceláře

Kanceláře – různé

Korpusy lze vyrobit ze dvou základních materiálů a to z laminované DTD nebo z dýhované DTD Lamino je umělý materiál, který napodobuje dekory přírodního dřeva a je možnost vybrat ze 135 druhů dekorů, dýha je přírodní materiál a je možno vybrat ze 12 druhů dekorů. Lamino je podstatně levnější materiál než dýha, proto se korpusy převážně vyrábí z lamina. Hrany korpusu a dveří vždy hraníme nárazuvzdornou hranou ABS 2 a ABS 0,5. Produkty z masivu jsou vyrobeny v kombinaci masiv-dýha. Korpusy jsou z dýhy a rámy dvířek jsou z masivu – výplň dvířek dýha, masiv, sklo. Materiály dýha a masiv se povrchově upravují bezbarvým lakem značky ICLA (možnost namořit na jakýkoliv odstín.

Pro funkční a elegantní využití prostoru používáme různé druhy systémů. Co se týče kování, tak panty používáme výhradně značky Blum, kovaní pro posuv dveří Servoll, které zajišťuje tichý a lehký chod. Ostatní např. šuplíkové pojezdy, úchytky, nožky, drátěný program, aj. používáme značek www.blum.cz , www.hettich.czwww.mivokor.cz, Fgv, Strong, Panty a šuplíkové pojezdy lze vybrat ze dvou druhů: s tlumením a bez tlumení.


Partneři: