Ložnice a postele - výroba a montáž Ostrava
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

Ložnice a postele – Stolařství Šindler Ostrava

Vaše ložnice se stane místem odpočinku, spánku, lenošení a intimních setkání. Je důležité, abychom se ukládali ke spánku a vstávali s příjemným pocitem, že Vás obklopuje krása, vkus a elegance.

Ložnice a postele vyrábíme ze tří materiálů: lamino, dýha, masiv.

 

Ložnice masiv dub mořený

 

Hacienda bílá

 

Kokos/sklo lacobel

 

Ložnice – bříza

 

Postele


Korpusy lze vyrobit ze dvou základních materiálů a to z laminované DTD nebo z dýhované DTD Lamino je umělý materiál, který napodobuje dekory přírodního dřeva a je možnost vybrat ze 135 druhů dekorů, dýha je přírodní materiál a je možno vybrat ze 12 druhů dekorů. Lamino je podstatně levnější materiál než dýha, proto se korpusy převážně vyrábí z lamina. Hrany korpusu a dveří vždy hraníme nárazuvzdornou hranou ABS 2 a ABS 0,5. Produkty z masivu jsou vyrobeny v kombinaci masiv-dýha. Korpusy jsou z dýhy a rámy dvířek jsou z masivu – výplň dvířek dýha, masiv, sklo viz. vzorky. Materiály dýha a masiv se povrchově upravují bezbarvým lakem značky ICLA (možnost namořit na jakýkoliv odstín.

Co se týče kování, tak panty používáme výhradně značky Blum, kovaní pro posuv dveří Servoll, které zajišťuje tichý a lehký chod. Ostatní např. postelové kování, šuplíkové pojezdy, úchytky, nožky, drátěný program, aj. používáme značekwww.blum.cz , www.hettich.cz.


Partneři: