Interiéry Ostrava
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

Interiéry Ostrava

Interiéry Ostrava. Vyrábíme nábytek a bytové doplňky pro jakékoli interéry. Všechny práce pro interéry vznikají v naší vlastní stolařské dílně v Ostravě. Ukázky našich prací si můžete prohlédnout ve vzorovém bytě, který máme pro Vás zhotovený v naší provozovně v Ostravě – Koblově.

 

Jakýkoli Váš požadavek na výrobu připravíme nejdříve zdarma ve 3D grafickém programu. Pošlete nám základní rozměry, půdorys, orientační plánek a my zpracujeme kalkulaci a vizualizaci. Grafickým návrhem získáte lepší představu o umístění. Vše navrhujeme na míru a optimalizujeme dle Vašich představ a v souladu s interiérem. Po odsouhlasení se pustíme do práce, zaměříme daný prostor, vyrobíme, namontujeme, uklidíme.

 

Vaše požadavky nám můžete poslat e-mailem: stolarstvi.sindler@seznam.cz nebo sdělit telefonicky na  602 837 508 nebo 602 444 335, případně nás navštívit v naší provozovně Stolařství Šindler v Ostravě – Koblově.

 

Díky naší solidnosti, kvalitní práci a profesionálnímu vybavení dílen, prosperujeme i bez masivní reklamy! Máme stálé klienty a těšíme se, že se mezi ně zařadíte také Vy.


Partneři: