Obývací stěny Ostrava - výroba, montáž, návrhy
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

Obývací stěny – Stolařství Šindler Ostrava

Obývací stěny vyrobené námi Vám zaručí, že každý kousek prostoru bude vkusně a efektivně využitý nábytkem, který bude vyhovovat Vašim nárokům a potřebám. V tomto prostoru trávíme nejvíce času, tak ať se cítíte pohodlně.

Obývací stěny vyrábíme ze tří materiálů: dýhalaminomasiv.

Samozřejmostí je zpracovaní projektové dokumentace a 3D návrhu. Zaručíme Vám, že každý náš výrobek je originál a nikdo nebude mít stejný jako Vy.

Obývací stěny

dýha dub/masiv dub/sklo lacobel černý


sacura bílá/černá

černé dřevo bělené/bílá vlnka lesk

dýha javor

Korpusy lze vyrobit ze dvou základních materiálů a to z laminované DTD nebo z dýhované DTD. Lamino je umělý materiál, který napodobuje dekory přírodního dřeva a je možnost vybrat ze 135 druhů dekorů,dýha je přírodní materiál a je možno vybrat ze 12 druhů dekorů. Lamino je podstatně levnější materiál než dýha , proto se korpusy převážně vyrábí z lamina. Hrany korpusu a dveří vždy hraníme nárazuvzdornou hranou ABS 2 a ABS 0,5. Skříně z masivu jsou vyrobeny v kombinaci masiv-dýha. Korpus skříně je z dýhy a rámy dveří jsou z masivu – dveřní výplň dýha. Materiály dýha a masiv se povrchově upravují bezbarvým lakem značky ICLA (možnost namořit na jakýkoliv odstín.

Co se týká kování, tak panty používáme výhradně značky Blum, kovaní pro posuv dveří Servoll, které zajištuje tichý a lehký chod. Ostatní např. šuplíkové pojezdy, úchytky, nožky, drátěný program, aj. používáme značek www.blum.cz ,www.hettich.cz, www.mivokor.cz, Fgv, Strong. Panty a šuplíkové pojezdy lze vybrat s tlumením nebo bez tlumení, částečný výsuv nebo plný výsuv.


Partneři: