Výroba a montáž předsíní, odkládací stěny Ostrava
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

Předsíně – odkládací stěny – Stolařství Šindler Ostrava

Odkládací stěna je většinou první nábytek, který doma uvidíte. Je to praktický pomocník v domácnosti. Ať už je Váš vstupní prostor jakýkoli, vyrobíme odkládací stěnu, botník, úložné prostory na míru, podle Vašich představ a požadavků.

Odkládací stěny vyrábíme ze tří materiálů: dýha, lamio, masív.

Předsíně


Botníky


 

Korpusy lze vyrobit ze dvou základních materiálů a to z laminované DTD nebo z dýhované DTD Lamino je umělý materiál, který napodobuje dekory přírodního dřeva a je možnost vybrat ze 135 druhů dekorů, dýha je přírodní materiál a je možno vybrat ze 12 druhů dekorů. Lamino je podstatně levnější materiál než dýha, proto se korpusy převážně vyrábí z lamina.Hrany korpusu a dveří vždy hraníme nárazuvzdornou hranou ABS 2 a ABS 0,5. Odkádací stěny z masivu jsou vyrobeny v kombinaci masiv/dýha. Korpus skříně je z dýhy a rámy dveří jsou z masivu – dveřní výplň dýha. Materiály dýha a masiv se povrchově upravují bezbarvým lakem značky ICLA (možnost namořit na jakýkoli odstín.

Co se týká kovaní, tak panty používáme výhradně značky Blum, kovaní pro posuv dveří Servoll ktéré zajíštuje tíchy a lechký chod. Ostatní např. šuplíkové pojezdy, úchytky, nožky, drátěný program, aj. používáme značek www.blum.cz ,www.hettich.cz, www.mivokor.cz, Fgv, Strong, Panty a šuplíkové pojezdy lze vybrat ze dvou druhů: s tlumením a bez tlumení.


Partneři: