Návrhy, výroba a montáž stolů - Stolařství Šindler Ostrava
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

Stoly – návrhy, výroba, montáž – Stolařství Šindler Ostrava

Navrhujeme a výrábíme kuchyňské a jídelní stoly, kancelářské, pracovní, přijímací pulty apod. Jakékoli tvary, barvy, různé tvary nohou. Stoly varábíme v různých materiálových kombinacích (kov, dřevo, sklo). Nabízíme různé povrchové úpravy, barvy aby stůl co nejlépe ladil s interiérem.

Stoly vyrábíme ze tří materiálů: lamino, dýha, masiv.

Stoly – obývákové, kuchyňské

Stoly – pracovní, kancelářské

 

Stolové desky laminované DTD nebo z dýhované DTD. Lamino je umělý materiál, který napodobuje dekory přírodního dřeva a je možnost vybrat ze 135 druhů dekorů. Hrany vždy hraníme nárazuvzdornou hranou ABS 2 a ABS 0,5. Dýha je přírodní materiál a je možno vybrat ze 12 druhů dekorů. Hrany vždy hraníme dýhovou páskou. Povrchová úprava dýhovaných materiálů je zajištěna nástřikem laku zn. ICLA.

Stoly z masivu jsou vyrobeny v kombinaci masiv-dýha. Vrchní plocha je vyrobena z dýhy a nohy stolu z masivu.Tuto kombinaci materiálu upředňostňujem, protože dýha nám na 100% zaručí, že se nebude vrchní plocha stolu deformovat. Materiály dýha a masiv se povrchově upravují bezbarvým lakem značky ICLA (možnost namořit na jakýkoliv odstín. Stoly vyrobené z masivního dřeva mají dlouhou životnost a charakteristická vůně dřeva zútulní každý interiér.


Partneři: