WC kabinky - výroba a instalace
sindler logo
pan radim sindler
tel.: 602 837 508

e-mail:
stolarstvi.sindler@seznam.cz

poptávkový formulář

akce-png
slevy-png
posledni-zakazky-png

WC kabinky

WC kabiny jsou vyráběny z laminátových dřevotřískových desek nebo z HPL kompaktních desek. Dle přání zákazníka lze vybrat z nepřeberného množství dekoru, ať už s jedná o dřevodekory či uni barvy. Kabinky jsou vždy upevněny pomocí hliníkových profilů do zdi a na kovových nožkách s nástřikem komaxitu nebo na nerezových nožkách. Hrany jsou hraněny narazuvzdornou hranou ABS 2.

  1. Kabinky z laminované dřevotřísky jsou vhodné do suchých a dobře větrných prostor:

Dle technického provedení zavírání je možné použít systém 18 nebo systém 18/25

-              Systém 18 – použítí laminátových desek tl. 18 mm, přičemž zavírání dveří kabinky je zajištěno nerezovou WC páčkou s ukazatelem obsazenosti a nouzovým otevřením.

-          Systém 18/25 – použití laminátových desek tl. 18 a 25 mm, přičemž zavírání dveří kabinky je zajištěno klasickou WC klikou s ukazatelem obsazenosti a nouzovým otevřením

2. Kabinky z kompaktních desek je možné použít v prostorách, kde je předpoklad přímého kontaktu s vodou, či v prostorách vystavených vlhkosti. Kabinky lze instalovat např. do sprchových či převlékacích kabin ve sportovních zařízeních apod.

3. Skleněné sanitární příčky – luxusní a elegantní design, vhodné pro všechny typy prostorů, požíváme výhradně bezpečnostní sklo a nerezové kování

 

Více o sanitárních příčkách se dozvíte na

www.sanitarni-kabinky.cz

 

 

WC kabinky

Doplňky

 

Každé řešení kabinek je originální, navrhujeme jej dle požadavků zákazníka a možností daného prostoru.


Partneři: